Kontakt

Klingenburg International
Sp. z o.o.

Tel: +48 74 851 54 00

Mail:

Kim jesteśmy

Klingenburg to od ponad trzech i pół dekady synonim najwyższych kompetencji i doświadczenia w odzyskiwaniu energii. Nasze produkty spełniają najwyższe oczekiwania jakościowe, gwarantując długą żywotność oraz maksymalną wydajność. Wymienniki ciepła jak i nawilżacze powietrza Klingenburg obejmują całe spektrum możliwych kubatur- od małych mieszkań do hal produkcyjnych, od statków wycieczkowych po lakiernie samochodowe po centra komputerowe.

Produkujemy także urządzenia służące do sterylizacji powietrza i powierzchni. Oferowane przez nas rozwiązania techniczne oparte są na potencjale inżynierskim, konstrukcyjnym i projektowym, pozwalają nam na wdrażanie oraz realizację systemów dezynfekcji powietrza i powierzchni w szerokim zakresie obszarów przemysłu spożywczego, farmaceutycznego czy kosmetycznego oraz w układach HVAC. Nasza siła leży w umiejętności i wiedzy dostosowania technologii do specyficznych wymagań naszych Klientów.

Jako średniej wielkości firma rodzinna z siedzibą w Niemczech posiadamy zakłady produkcyjne w trzech krajach, na dwóch kontynentach i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie. Dzięki przejrzystości i uczciwości budujemy i pielęgnujemy naszą jakość, niezawodność dostaw oraz terminowość.

Oferujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dysponując działającym na całym świecie serwisem i dobrze wyszkolonym personelem jesteśmy do dyspozycji w przypadku jakiegokolwiek problemu.

Na rynku postrzegani jesteśmy jako najbardziej innowacyjny dostawca komponentów do odzysku energii. Nasz własny dział badawczo-rozwojowy nieustannie pracuje nad nowymi i innowacyjnymi produktami dla oszczędności energii i ochrony klimatu oraz środowiska.

Większość maszyn do produkcji naszych wymienników ciepła i nawilżaczy powietrza budujemy sami w dziale budowy maszyn. W ten sposób zapewniamy utrzymanie wysokich standardów jakościowych jednocześnie gwarantując maksymalną elastyczność produkcji.